Ajax Amsterdam - Real Madryt. Skrót meczu (WIDEO)

Real Madryt wygrał na wyjeździe z Ajaksem Amsterdam 2:1 w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Przed przerwą sędzia po wideoweryfikacji nie uznał bramki Nicolasa Tagliafico. W drugiej połowie na listę strzelców wpisali się kolejno Karim Benzema, Hakim Ziyech i Marco Asensio. Rewanż odbędzie się 5 marca w Madrycie.

Ajax Amsterdam - Real Madryt 1:2 (0:0)

Bramki: Ziyech 75 - Benzema 60, Asensio 87

Ajax Amsterdam: Andre Onana – Noussair Mazraoui, Matthijs de Ligt, Daley Blind, Nicolas Tagliafico – Frenkie de Jong, Donny van de Beek, Lasse Schoene (73. Kasper Dolberg) – Hakim Ziyech, Dusan Tadić, David Neres

Real Madryt: Thibaut Courtois – Dani Carvajal, Nacho, Sergio Ramos, Sergio Reguilon – Toni Kroos, Casemiro, Luka Modrić – Gareth Bale (61. Lucas Vazquez), Karim Benzema (73. Marco Asensio), Vinicius Junior (81. Mariano Diaz)

Żółte kartki: Ziyech - Reguilon, Vazquez, Ramos

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.