Podopieczni Stephane Antigi w ostatnich meczach pewnie pokonali Cerrad Czarnych Radom (3:0) i GKS Katowice (3:1). Wciąż odpierają ataki Jastrzębskiego Węgla na drugą pozycję w tabeli.

 

W Będzinie ostatnio sporo zawirowań. Zmieniono prezesa, rozstano się z trenerem Gido Vermeulenem, a ostatnio z klubem pożegnał się również czołowy zawodnik MKS, reprezentant Australii Lincoln Williams, który zagra w lidze rosyjskiej. Wszystkie te zmiany następują przy tragicznej wręcz postawie siatkarzy na parkietach PlusLigi. Bilans 1 zwycięstwo – 17 porażek mówi właściwie wszystko. W ośmiu ostatnich meczach ugrali ledwie jednego seta. 

 

– Ta liga potrafi naprawdę zaskakiwać, więc w najbliższym meczu musimy spodziewać się niespodziewanego. Oczywiście jeśli zagramy swoją siatkówkę, którą prezentujemy zazwyczaj na Torwarze, to myślę, że wygramy. Ale musimy być niezwykle skoncentrowani i przygotowani na walkę, bo rywalizacja z takimi drużynami jak Będzin to zawsze prawdziwa wojna. Chciałbym jednak, byśmy pewnie pokonali MKS 3:0 – powiedział przed meczem kapitan ONICO Antoine Brizard.

 

Relacja na żywo z meczu ONICO Warszawa – MKS Będzin na Polsatsport.pl od godziny 20.30.