Walentynki na Torwarze! Narzeczona wspierała Kurka (WIDEO)

W meczu 20. kolejki PlusLigi siatkarze ONICO Warszawa pewnie pokonali 3:0 MKS Będzin. Spotkanie rozegrano w Walentynki, a wśród kibiców nie zabrakło Anny Grejman, która wspierała z trybun swego narzeczonego Bartosza Kurka.

Kurek nie miał zbyt wielu okazji do zademonstrowania swego siatkarskiego kunsztu. Zagrał jedynie w dwóch pierwszych setach, wywalczył dla swej drużyny dziesięć punktów (z 11 prób w ataku skończył 8 – co dało 73% skuteczności, dołożył też punktowy blok i asa serwisowego).

Spotkanie z najsłabszą drużyną ligowej tabeli skończyło się dla ONICO zwycięstwem w trzech setach. W tej sytuacji sportowe zajęcia nie powinny więc zaburzyć siatkarzom ze stolicy planów na walentynkowy wieczór.