PlusLiga: Chemik Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W spotkaniu 20. kolejki PlusLigi siatkarze Chemika zmierzą się z Indykpolem AZS. Dla obu ekip będzie to okazja do przełamania po porażkach w poprzednich grach. Relacja na żywo z meczu Chemik Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn na Polsatsport.pl od godziny 17.30.

Siatkarze z Bydgoszczy obecnego sezonu z pewnością nie mogą zaliczyć do udanych. Ponieśli porażki w siedmiu poprzednich meczach, ostatnio ulegli Treflowi Gdańsk (0:3) i Cerrad Czarnym Radom (1:3). W efekcie zajmują przedostatnie miejsce w tabeli PlusLigi, wyprzedzając jedynie MKS Będzin.

 

Olsztynianie, po efektownym zwycięstwie 3:1 nad PGE Skrą Bełchatów we własnej hali, w kolejnych dwóch meczach ponieśli porażki. Ulegli 1:3 ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle i 2:3 Treflowi Gdańsk. Zajmują ósme miejsce w tabeli i powinni wygrać w Bydgoszczy, jeśli chcą się liczyć w walce o czołową szóstkę.

 

– Nie pracujemy tylko nad jedną rzeczą. Powinniśmy pracować nad każdym elementem gry i to robimy. Wszystko jednak zaczyna się od zagrywki. Jeśli będziemy serwować tak, jak podczas pierwszego seta spotkania z Treflem, to mamy duże szansę na wygranie najbliższej rywalizacji – powiedział o przygotowaniach do meczu przyjmujący olsztynian Robbert Andringa.

 

Relacja na żywo z meczu Chemik Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn na Polsatsport.pl od godziny 17.30.

 

WYNIKI I TABELA PLUSLIGI

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze