UFC: Błachowicz gotowy na Pragę? Migawki z treningu zapasów (WIDEO)

Sporty walki

Jan Błachowicz (23-7, 5 KO, 9 SUB) już 23 lutego skrzyżuje rękawice z Thiago Santosem (20-6, 14 KO, 1 SUB) w walce wieczoru gali UFC Fight Night w Pradze. Dla najlepszego polskiego półciężkiego wygrana z Brazylijczykiem może okazać się przepustką do walki o pas mistrzowski największej organizacji MMA na świecie. Zobaczcie, jak "Cieszyński Książę" prezentuje się na treningu zapaśniczym!

Błachowicz ma na koncie cztery wygrane walki z rzędu i jest to aktualnie najdłuższa seria wygranych spośród zawodników w kategorii do 93 kilogramów. Podobnym osiągnięciem może pochwalić się Dominick Reyes, który podobnie jak Polak liczy na walkę mistrzowską. Błachowicz 23 lutego zmierzy się w Pradze z Santosem, a Amerykanin 16 marca z Volkanem Oezdemirem.

 

"Cieszyński Książę" do swojej walki tradycyjnie przygotowywał się w warszawskim klubie WCA Berkut. Jak zwykle okres treningowy obejmował każdą z płaszczyzn, która potrzebna jest do rywalizacji we wszechstylowej walce wręcz. Nie zabrakło oczywiście także zapasów. Na macie oraz w klatce Błachowicz poprawiał swoje umiejętności w towarzystwie odkrycia ubiegłego roku Rafała Kijańczuka oraz czołowego ciężkiego w naszym kraju Daniela Omielańczuka.

 

W załączonym materiale wideo zobaczcie fragmenty treningu zapaśniczego Jana Błachowicza!

 

Transmisja gali UFC Fight Night" Błachowicz vs Santos już 23 lutego na sportowych antenach Polsatu!

 

Najbliższa gal UFC on ESPN: Ngannou vs Velasquez w nocy z niedzieli na poniedziałek, 17/18 lutego, od godziny 3:00 w Polsacie Sport!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze