Nawałka skomentował kompromitującą porażkę Lecha

Piłka nożna
Nawałka skomentował kompromitującą porażkę Lecha
fot. Cyfrasport

Trener Lecha Poznań - Adam Nawałka na pomeczowej konferencji prasowej w kilku zdaniach odniósł się do przegranego meczu 0:4 z Piastem Gliwice.

"Kolejorz" był bezradny w starciu z gliwiczanami i poniósł drugą porażkę ligową z rzędu w tym roku. Poznaniacy nie potrafili pokonać bramkarza gości nawet z rzutu karnego. - Gratulacje dla drużyny Piasta, która była lepsza, na co wskazuje wynik. Grając na wyjeździe wszystkie bramki straciliśmy po kontrach - zauważył Nawałka.

 

Szkoleniowiec zespołu ze stolicy Wielkopolski zdaje sobie sprawę, że przed najbliższym meczem z Legią Warszawa musi odbudować morale swoich podopiecznych. - Jest wiele aspektów do analizy i wiele elementów musimy poprawić. To trudna sytuacja, ale zrobimy wszystko, by ją opanować i wierzę, że będziemy odpowiednio przygotowani do następnego meczu z Legią. Na pewno będzie zrobiona odbudowa mentalna - stwierdził.

  

Trener Nawałka zaznaczył, że on, jak i jego sztab szkoleniowy zrobią wszystko, żeby wyciągnąć zespół z dołka. - Razem wygrywamy i razem przegrywamy. Musimy wyciągnąć wnioski, ale nie ma mowy o załamywaniu rąk. Przynajmniej ja tak do tego podchodzę. Inaczej wyobrażaliśmy sobie start wiosny, tym bardziej że końcówka jesieni była pełna optymizmu. Jestem przekonany, że nasza praca będzie procentować i że w najbliższych meczach Lech zaprezentuje się zdecydowanie lepiej - zakończył były selekcjoner reprezentacji Polski.

 

 

WYNIKI I TABELA LOTTO EKSTRAKLASY

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze