Przełamanie Dybali w wielkim stylu! Gol stadiony świata (WIDEO)

Gol strzelony przez Paulo Dybalę w piątkowym meczu Juventus - Frosinone (3:0) był ozdobą tego spotkania. Argentyńczyk tym samym w wielkim stylu przełamał serię dziesięciu meczów w Serie A bez gola. Jego trafienie z pewnością zasługuje na miano bramki z cyklu stadiony świata.

25-latek już w 6. minucie strzelił swojego dopiero trzeciego gola w tym sezonie Serie A w 21 występie. Dybala kapitalnym strzałem zza pola karnego pokonał Marco Sportiello w samo okienko bramki. Asystę przy trafieniu Argentyńczyka zaliczył Cristiano Ronaldo, który sam również w drugiej połowie zdobył bramkę.

Mimo, że mający polskie korzenie Dybala w lidze nie strzela zbyt wielu goli w tym sezonie, jest bardzo ważną częścią Juve. W rozgrywkach Ligi Mistrzów jest najlepszym strzelcem swojej ekipy. W 5 występach zanotował 5 trafień. Ponadto 18-krotny reprezentant Argentyny zaliczył 6 asyst w rozgrywkach ligowych.

Piłkarze "Starej Damy" w piątek bez problemu zrobili co do nich należy i mogą w spokoju przygotowywać się do środowej potyczki z Atletico Madryt w Lidze Mistrzów.

Gol Dybali do obejrzenia w załączonym materiale wideo. Mecze Serie A można oglądać na antenach Eleven Sports.