Szymura: Nie byliśmy skupieni. Myśleliśmy, że pójdzie łatwo

Siatkówka

- Nie byliśmy w stu procentach skupieni na tym meczu. Myśleliśmy, że łatwo pójdzie, a Rzeszów postawił trudne warunki. Przegraliśmy, ale szybko wyciągniemy wnioski. W środę gramy w Lubinie i odkujemy się - powiedział przyjmujący ZAKSY Kędzierzyn-Koźle po przegranym 0:3 meczu z Asseco Resovią Rzeszów.

 

Tomasz Swędrowski: Każda seria się kiedyś kończy. W poprzednim sezonie wygraliście siedemnaście razy z rzędu i Asseco Resovia przerwała tę serię. Podobnie stało się w tym roku. Po szesnastu zwycięstwach rzeszowianie zakończyli serię. W ogólnym rozrachunku może to pomóc waszym głowom?

 

 

Rafał Szymura: Historia lubi się powtarzać i dziś tak się stało. Brawa dla chłopaków z Rzeszowa, bo zagrali bardzo dobrą siatkówkę. Pokazali, że potrafią grać na trudnym terenie i wygrywać co roku. Od trzech lat wygrywają tutaj mecze. Porażka z Asseco Resovią pomoże nam ochłonąć przed bardzo ważnym meczem z Cucine Lube Civitanova w Lidze Mistrzów. Wyciągniemy wnioski i w poniedziałek zaczynamy treningi od nowa.

 

 

Jest jakiś szczególny powód porażki? Zdarzały wam się błędy, których do tej pory nie popełnialiście. Zderzaliście się na boisku, gubiliście. To z czegoś wynikało, czy po prostu mieliście słabszy dzień?

 

 

Nie byliśmy w stu procentach skupieni na tym meczu. Myśleliśmy, że łatwo pójdzie, ale Rzeszów postawił trudne warunki. Przegraliśmy mecz, wyciągniemy szybko wnioski. W środę gramy z Lubinem i odkujemy się.

 

 

Lubin, a potem Cucine Lube. Musicie zdobyć tylko punkt, żeby być w czołowej ósemce.

 

 

Liczymy na to. Będziemy walczyć i ciężko trenować, żeby się udało.

 

Cała rozmowa z Rafałem Szymurą w załączonym materiale wideo.

 

WYNIKI I TABELA PLUSLIGI

Tomasz Swędrowski, CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze