LSK: Radomka poległa w Kaliszu

Siatkówka

Energa MKS Kalisz gładko wygrała 3:0 (25:17, 25:22, 25:23) z E.Leclerc Radomką Radom w meczu 19. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. MVP spotkania wybrana została Alicia Ogoms.

Walka była wyrównana jedynie na początku spotkania. Już od stanu 7:6 dla kaliszanek ich przewaga zaczęła gwałtownie rosnąć. W pewnym momencie prowadziły aż 13:7. Co prawda w końcówce przyjezdne zerwały się do walki i odrobiły straty do trzech punktów, ale po siedemnastym punkcie nie wygrały już żadnej akcji.

 

Po zmianie stron podopieczne Jacka Skroka chciały pokazać, że nie powinno się ich skreślać w tym spotkaniu. Rozpoczęły bardzo dobrze i prowadziły 9:5. Szybko jednak roztrwoniły swoją przewagę i po kilku minutach na tablicy wyników widniało 12:12. Od tamtej pory gospodynie przejęły kontrolę nad grą. Nic nie wskazywało na to, że dojdzie do tak emocjonującej końcówki. W efekcie to ekipa z Kalisza była górą 25:22.

 

Podobny przebieg miała partia trzecia. Radomka szybko objęła prowadzenie i równie szybko je straciła i nie zdołała odwrócić losów spotkania.

 

Energa MKS Kalisz - E.Leclerc Radomka Radom 3:0 (25:17, 25:22, 25:23)

 

Energa MKS Kalisz: Adrianna Budzoń, Ljubica Kecman, Alicia Ogoms, Anna Miros, Rebecka Lazic, Ewelina Janicka, Klaudia Kulig (L) oraz Natalia Strózik

 

E.Leclerc Radomka Radom: Gabriela Ponikowska, Alicja Grabka, Sara Sakradzija, Izabela Bałucka, Brittany Abercrombie, Natalia Skrzypkowska, Kinga Drabek (L) oraz Renata Biała, Julita Molenda, Majka Szczepańska, Alishanova Shafagat

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI SIATKÓWKI KOBIET

CM, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze