MB Boxing Night: Doświadczony Talarek sprawdzi młodego Szymańskiego

Sporty walki
MB Boxing Night: Doświadczony Talarek sprawdzi młodego Szymańskiego
fot. Materiały prasowe

W rozpisce gali MB Boxing Night: Ostatni Taniec pojawia się kolejny pojedynek. W Katowicach doświadczony Robert Talarek (23-13-2, 15 KO) zmierzy się z 25-letnim Patrykiem Szymańskim (19-0-1, 10 KO). Walka została zakontraktowana na 8 rund w kategorii średniej.

Gale organizowane przez MB Promotions zawsze przynoszą wiele emocji polsko-polskich. W rozpisce MB Boxing Night: Ostatni Taniec wylądowała kolejna konfrontacja dwóch krajowych pięściarzy. Doświadczony i znajdujący się na fali trzech zwycięstw Talarek sprawdzi umiejętności 25-letniego i głodnego zwycięstw Szymańskiego.

 

Talarek w swoich występach wielokrotnie udowadniał, że potrafi dawać widowiskowe pojedynki i niekiedy skazywany na porażkę potrafił sprawdzić sporą niespodziankę. Tak było w wyjazdowych walkach z Josemirem Poulino w Amsterdamie oraz Goekalpem Oezeklerem w Hameln. Ostatnio dopisał do rekordu wygrane m.in. z Tomaszem Gargulą oraz Artiomem Karpetsem. Dla Talarka będzie to drug występ na galach organizowanych przez MB Promotions. W debiucie pokazał się z bardzo dobrej strony pokonując Norberta Dąbrowskiego po krwawym pojedynku.


W Katowicach pięściarz notowany na 1. miejscu w kategorii superśredniej (wg portalu boxrec.com) zmierzy się z inną rankingową "jedynką" - Szymańskim (wg portalu boxrec.com w kategorii super półśredniej). 25-latek z Konina powraca do ringu po pierwszej w porażce w karierze, ale dla perspektywicznego pięściarza przegrana była zimnym prysznicem oraz motorem napędowym do jeszcze cięższej pracy.


Szymański do tej pory stoczył dwadzieścia zawodowych pojedynków, z których dziewiętnaście zakończyło się jego zwycięstwami, dziesięciokrotnie przed czasem. Wygrywał m.in. z Rafałem Jackiewiczem czy Wilkym Campfortem. Występ na MB Boxing Night: Ostatni Taniec ma otworzyć nowy, lepszy etap w karierze perspektywicznego pięściarza.


Walka została zakontraktowana na 8 rund w kategorii średniej.


Aktualna karta walk MB Boxing Night: "Ostatni Taniec":


Robert Parzęczewski (22-1, 15 KO) vs Dmitrii Chudinov (21-4-2, 13 KO)
Damian Jonak (41-0-1, 21 KO) vs Andrew Robinson (21-4-1, 6 KO)
Mariusz Wach (33-4, 17 KO) vs TBA
Patryk Szymański (19-0-1, 10 KO) vs Robert Talarek (23-13-2, 15 KO)
Damian Wrzesiński (16-1-2, 5 KO) vs Kamil Młodziński (11-2-4, 6 KO)


Bilety od 29 zł na ebilet.pl!

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze