Wydarzenie miało miejsce 1 lutego, ale dopiero teraz młoda para zdecydowała się pokazać piękny, prawie dziewięciominutowy film. To bardzo wzruszający obraz, który przenosi nas do słonecznej Australii na wyjątkową uroczystość. Po oficjalnej części, na której nie brakowało łez, możemy zobaczyć przyjęcie weselne. Były żużlowiec dzięki specjalnej ortezie mógł stanąć na ślubie na własnych nogach. Podobnie, jak uczynił to na swojej uroczystości Krzysztof Cegielski, który również jest sparaliżowany.

 

Wybranką serca Australijczyka jest Brytyjka, która jest wieloletnią przyjaciółką byłego żużlowca. Świadkiem na uroczystości był Chris Holder, były mistrz świata, a jednym z gości Mark Lemon, menedżer reprezentacji Australii.

 

Ward uległ wypadkowi 23 sierpnia 2015 roku w ostatnim biegu ligowego meczu Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz, zahaczając o tylne koło motoru Artioma Łaguty. Zdiagnozowano przerwanie rdzenia kręgowego.

 

Ward był dwukrotnym indywidualnym mistrzem świata juniorów. W Polsce reprezentował barwy klubów z Torunia, Gdańska i Zielonej Góry.

Był uznawany za jeden z największych żużlowych talentów ostatnich lat.