Polskie rytmy w szatni Milanu! Kolega Piątka tańczył do... utworu Taco Hemingwaya (WIDEO)

Piłka nożna
Polskie rytmy w szatni Milanu! Kolega Piątka tańczył do... utworu Taco Hemingwaya (WIDEO)
fot. PAP

Krzysztof Piątek bardzo szybko zaaklimatyzował się w AC Milan. Furorę w sieci robi nagranie, na którym polski napastnik zaprezentował utwór "Bakayoko" Taco Hemingwaya... samemu Tiemoue Bakayoko!

Polak nie potrzebował czasu, by wkomponować się w nowy zespół. W pięciu spotkaniach strzelił już sześć goli, co jest najlepszym startem w historii AC Milan. Kibice bardzo szybko pokochali swojego snajpera, który zamienia w złoto wszystko, czego dotknie. Forma na boisku idzie też w parze z odbiorem w szatni.

 

- W piłkarskim sensie całkowicie się w nim zakochałem - powiedział Tiemoue Bakayoko, który jest wypożyczony do Milanu z Chelsea.

 

Właśnie z tym piłkarzem jest związana ciekawostka. "Bakayoko" to tytuł jednego z utworów polskiego rapera Taco Hemingwaya. Piątek postanowił włączyć ten numer francuskiemu pomocnikowi.

 

- Bardzo mu się spodobał. Nie wiedział wcześniej ani o tym kawałku, ani nawet o tym wykonawcy. Prosił, żeby przesłać mu pozdrowienia. Puszcza sobie i może nawet wkrótce przyszykuje coś szczególnego - powiedział Polak w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie