Finał PŚ w bobslejach: Transmisja sobotniego występu Polaków na Polsatsport.pl

Zimowe
Finał PŚ w bobslejach: Transmisja sobotniego występu Polaków na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport

Sobotnie zmagania najlepszych bobsleistów świata w dwójkach będzie można oglądać na portalu Polsatsport.pl. Transmisje zawodów PŚ w Calgary, w których udział wezmą Mateusz Luty i Krzysztof Tylkowski w sobotę 23 lutego od godziny 20:30.

Luty i Tylkowski zajmują aktualnie ósme miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w dwójkach, a jeszcze przed ostatnimi zawodami w Lake Placid plasowali się na szóstej lokacie. Polacy do USA jednak nie polecieli i stracili kilka cennych punktów, dając się wyprzedzić Younjongowi Wonowi i Romanowi Heinrichowi. Najważniejsze było jednak przygotowanie do Pucharu Świata w Calgary oraz następujących później mistrzostw świata w Whistler.

 

Tak się składa, że w sezonie 2018/2019 najważniejsze rozstrzygnięcia zapadną w bobslejowym i skeletonowym świecie właśnie w Kanadzie. W dniach 22-24 lutego w Calgary zostanie rozegrany finałowy weekend z Pucharem Świata. Triumf w dwójkach powinien przypieczętować Francesco Friedrich, a Mateusz Luty powinien potwierdzić, że należy mu się miejsce w czołowej dziesiątce. A już w dniach 1-9 marca poznamy medalistów MŚ, które w tym roku odbędą się na olimpijskim torze w Whistler.

 

Sobotnie zmagania w bobslejowych dwójkach kobiet i mężczyzn w Calgary pokażemy na portalu Polsatsport.pl. O 20:30 rozpocznie się pierwszy ślizg pań, natomiast o 21:30 zobaczymy pierwsze przejazdy panów. Rywalizacja zakończy się po drugich ślizgach około północy, ale zapewniamy, że warto te chwile spędzić przed ekranem komputera czy tableta.

 

Premiera telewizyjna zawodów w sobotę o 23:00 w Polsacie Sport News.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze