Liga Europy: Wichniarek w oczekiwaniu na gola Milika przyrządził... pizzę (WIDEO)

Piłka nożna

Okazuje się, że Artur Wichniarek jest człowiekiem wielu talentów. Przez lata był świetnym napastnikiem (m.in. król strzelców 2.Bundesligi), a teraz realizuje się w roli eksperta oraz komentatora telewizyjnego. Ponadto rodowity poznaniak udowodnił, że ma również talent... kulinarny. Podczas wizyty w Neapolu przyrządził pizzę.

Nasz komentator Cezary Kowalski wraz w ekspertem Arturem Wichniarkiem wybrali się do Neapolu na mecz SSC Napoli – FC Zurych. Duet skomentuje czwartkowy mecz 1/16 Ligi Europy prosto ze stadionu Stadio San Paolo. 

 

Środowe popołudniowe oraz wieczór nasi wysłannicy przeznaczyli na zwiedzanie miasta. Między innymi duet komentatorski Polsatu Sport zajrzał do jeden z neapolitańskich pizzerii. Tam właśnie Wichniarek przyrządził placek według prawdziwego, włoskiego przepisu. - Żeby wejść na stadion musimy zarobić przygotowując pizzę - żartował były napastnik reprezentacji Polski.

 

- Legenda Arminii Bielefeld jest bardzo przedsiębiorcza – wtórował byłemu napastnikowi Kowalski. Z kolei właściciel pizzerii krzyczał w tle: „Robota, robota!”. W tym iście neapolitańskim klimacie, 18-krotny reprezentant Polski w asyście szefa kuchni przygotował pięknie prezentującą się pizzę, którą osobiście włożył do pieca. - Grillujemy pizzę, jak Napoli Zurich - mówił żartobliwie „Król Artur” wkładając swoje dzieło do ognia.

 

W trakcie przyrządzania pizzy, nie zabrakło rozmów o polskich piłkarzach grających dla SSC Napoli. Nazwiska Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego przewijały się wśród gości restauracji. W ich opinii nasi reprezentanci to „grande giocatore”, czyli „świetni gracze”.

 

Przypomnijmy, że przed tygodniem w Zurychu, SSC Napoli wygrało ze Szwajcarami 3:1. Jednego z goli strzelił właśnie Zieliński. - Piotrek zdobył bramkę w Lidze Europy, teraz czekam na trafienie Milika. Najwyższy czas, żebyśmy cieszyli się z gola Arka – zaznaczył Wichniarek.

 

Jak poradził sobie Artur Wichniarek w roli kucharza? Zobaczcie w załączony materiał wideo.

 

Początek meczu SSC Napoli - FC Zurich o godz. 18:55. Transmisja w Polsacie Sport Premium 1. Początek studia od godz. 18:00.

 

TERMINARZ I WYNIKI LIGI EUROPY

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach. 

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze