Topal zerwał pajęczynę! Kapitalny gol piłkarza Fenerbahce (WIDEO)

To była naprawdę piękna bramka! W 43. minucie meczu 1/16 Ligi Europy pomiędzy Zenitem Petersburg i Fenerbahce Stambuł przepięknym trafieniem popisał się Mehmet Topal.

Fenerbahce przegrywało już 0:2 i kiedy wydawało się, że do końca pierwszej połowy wynik nie ulegnie zmianie kapitalnym zagraniem popisał się Topal. Wyczekał moment, w którym rywale na moment odpuścili jego krycie i oddał strzał zza pola karnego, dając swojej drużynie kontakt z rywalem przed zejściem do szatni.

Bramkarz Andriej Łuniow nie miał najmniejszych szans na obronę. Piłka trafła idealnie w prawy górny róg jego bramki.

Zenit Petersburg wygrał ten mecz 3:1 i zapewnił sobie awans do kolejnej rundy rozgrywek.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI EUROPY

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.