LSK: ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
LSK: ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W sobotnie popołudnie oczy siatkarskich kibiców będą zwrócone na Łódź, gdzie dojdzie do derbów tego miasta. Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź, które zajmują trzecią lokatę zmierzą się z sąsiadującymi w tabeli zawodniczkami Grotu Budowlanych Łódź (4. miejsce). Transmisja derbów Łodzi w Polsacie Sport.

Pierwsze w sezonie derby Łodzi wygrał ŁKS Commercecon, który pokonał Grota Budowlanych w czterech setach. Na finiszu sezonu regularnego nieco lepiej prezentują się Budowlani. W rundzie rewanżowej ŁKS przegrał wszystkie swoje spotkania z drużynami z pierwszej szóstki (z Pałacem, Developresem i BKS-em Bielsko-Biała).

 

Mecz derbowy pomiędzy ŁKS-em Commercecon, a Grotem Budowlani obejrzy w Sport Arenie komplet widzów. Sprzedaż biletów na spotkanie derbowe była prowadzona dwutorowo – stacjonarnie i online, a bilety rozeszły się błyskawicznie. Podczas derbowego starcia, w przerwie między setami, kibicom zaprezentują się piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego. Gracze drużyny beniaminka Fortuna 1 Ligi plasują się w czołówce tabeli (4. miejsce) i realnie mogą myśleć o awansie do Ekstraklasy. Ekipa z alei Unii przygotowuje się do rundy wiosennej, która startuje w pierwszy weekend marca.

 

Na trybunach kibiców czeka prawdziwa fiesta i pokaz wspaniałego dopingu, z którego kibice Łódzkiego Klubu Sportowego znani są już nie tylko w Polsce. W tym sezonie, dzięki grze ich drużyny w Lidze Mistrzyń, zaprezentowali się w halach w Schwerinie i Scandicci, gdzie pozostawili po sobie wspaniałe wrażenia.

 

Transmisja meczu ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź w Polsacie Sport. Początek od godziny 17:30.

A.J., Polsat Sport, lsk.pls.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie