UFC w Pradze: Błachowicz znokautowany przez Thiago Santosa! (WIDEO)

Sporty walki

Stawką pojedynku Jana Błachowicza (23-8, 5 KO, 9 SUB) z Thiago Santosem (21-6, 15 KO, 1 SUB) na UFC w Pradze była prawdopodobna szansa walki o pas mistrzowski wagi półciężkiej. Po dwóch zaciętych rundach Brazylijczyk zaskoczył Polaka ciosami z kontry, którymi powalił naszego wojownika na deski.

Początek walki wieczoru na UFC w Pradze przebiegał spokojnie, trwało badanie się obu wojowników.
 
Brazylijczyk nie ruszył do szalonego ataku. Starał się kontrolować dystans, często korzystał z niskich kopnięć, atakował też na kolano. Dwa razy trafił też na szczękę. A Błachowicz? Polak starał się bić z kontry, raz poszukał obalenia.
 
Nieco więcej działo się w rundzie numer dwa - było kilka zrywów. Błachowicz zaczął odczytywać kontrowanie Brazylijczyka. To było starcie cios za cios, Polak trafił kilkoma mocnymi kopnięciami na wątrobę. Pod koniec Santos ekwilibrystycznie starał się zaskoczyć naszego zawodnika i okazało się, że to był zwiastun wielkiego finiszu Santosa.
 
Już na początku trzeciej rundy Brazylijczyk bezbłędnie skontrował idącego do przodu Błachowicza! Dwa czyste ciosy pozwoliły mu powalić Polaka na matę, a tam dokończył dzieła zniszczenia. Sędzia zmuszony był przerwać pojedynek, a Santos celebrując wiktorię zaprezentował gest "pasa", domagając się mistrzowskiego pojedynku.
 
Skrót walki Błachowicz - Thiago Santos w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie