Coman może w tym sezonie mówić o prawdziwym fatum. Wielokrotnie pauzował w pierwszej części sezonu właśnie ze względu na urazy, a kiedy już ostatnio wrócił do dobrej dyspozycji i zdrowia, to znowu zaczęło szwankować.
 
Sytacja miała miejsce w 67. minucie sobotniego starcia z Herthą. Skrzydłowy na boisku pojawił się raptem dziesięć minut wcześniej, jednak nabawił się urazu lewego uda.
 
"W najbliższym czasie Coman będzie wykluczony z gry. Zszedł z boiska w trakcie sobotniego spotkania z Herthą z powodu urazu włókna mięśniowego w lewym udzie" - napisał Bayern w komunikacie.
 
Według "Bilda" przerwa skrzydłowego potrwa 2-3 tygodnie. To z kolei oznacza, że wątpliwy jest jego występ w rewanżu z Liverpoolem (0:0), który odbędzie się 13 marca na Allianz Arena.
 
Coman ostatnio należał do czołowych piłkarzy Bayernu. W tym sezonie uzbierał 17 spotkań, w których zdobył pięć bramek i dołożył do tego dwie asysty.
 
Skrót pierwszego meczu Liverpool - Bayern w załączonym materiale wideo.
 

WYNIKI LIGI MISTRZÓW 

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.