W pierwszym składzie Łapińskiego jest aż trzech piłkarzy z Jastrzębia-Zdroju - bramkarz Grzegorz Drazik, obrońca Kamil Szymura oraz pomocnik Farid Ali. Jastrzębianie jesienią grali przyjemną dla oka piłkę, a przy okazji mieli bardzo szczelną defensywę. Do tego w pierwszej wiosennej kolejce zmierzą się z Odrą Opole, której piłkarze będą mieli za sobą wyjazd na zaległe spotkanie w Suwałkach. Dlatego powinni zdobyć sporo punktów w najbliższej serii spotkań.
 
Nie dziwi obecność w jedenastce aż trzech graczy Rakowa Częstochowa, który jest zdecydowanym liderem Fortuna 1 Ligi. Jakość częstochowian opiera się na solidnej obronie oraz świetnych stałych fragmentach - w tych dwóch aspektach kluczowe role odgrywają środkowi obrońcy Rakowa - Tomas Petrasek oraz Andrzej Niewulis, którzy często trafiają do siatki rywala. Z kolei w środku pola lidera najważniejszą postacią jest Petr Schwarz, od którego Marek Papszun zaczyna ustalanie składu na każdy mecz.
 
Łapiński postawił też na wracającego na pierwszoligowe boiska Mateusza Machaja, który na zapleczu Ekstraklasy... i w Głogowie czuje się jak ryba w wodzie. A oto cała jedenastka komentatora Polsatu Sport.
 

 

Menedżer Fantasy 1. Liga dostępny jest TUTAJ.