Gala Friday Boxing Night. Ceremonia ważenia na Polsatsport.pl

Sporty walki
Gala Friday Boxing Night. Ceremonia ważenia na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport

W piątek w Arenie Legionowo odbędzie się gala Friday Boxing Night. Natomiast w czwartek zapraszamy na oficjalną ceremonię ważenia, którą pokażemy na Polsatsport.pl. Początek od godziny 15:00.

Gala boksu zawodowego Friday Boxing Night organizowana w Arenie Legionowo przez Babilon Promotion jest obowiązkową pozycją w kalendarzu każdego kibica bokserskiego. Starciem wieczoru będzie zapowiadający się niezwykle ciekawie pojedynek Michała Cieślaka (17-0, 11 KO) z Yourim Kalengą (23-5, 16 KO).

 

Kalenga w latach 2014-2017 stoczył pięć walk o mistrzostwo świata. Będzie najtrudniejszym przeciwnikiem w karierze niepokonanego jak dotąd na zawodowych ringach pięściarza z Radomia. Cieślak wygrywał już z dwukrotnym pretendentem do tytułu mistrza świata Francisco Palaciosem, a także Ukraińcem Siergiejem Radchenko, Jarno Rosbergiem oraz Łukaszem Rusiewiczem.

 

Ponadto organizatorzy gali zapowiadają wielkie emocje związane z innymi pojedynkami. O mistrzostwo Polski walczyć będą Piotr Gudel (9-2-1) i Rafał Grabowski (4-1).

 

Ceremonia ważenia przed galą Friday Boxing Night na Polsatsport.pl. Początek od godziny 15:00.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze