"Koło fortuny" sposobem na dyscyplinę? Przekonali się o tym rywale Grosickiego

Piłka nożna
"Koło fortuny" sposobem na dyscyplinę? Przekonali się o tym rywale Grosickiego
fot. Twitter / Tim Krul

W nietypowy sposób trzyma dyscyplinę wśród swoich piłkarzy trener grającgo w Championship Norwich City Daniel Farke. Ukarani grzywną podopieczni Niemca mogą zakręcić "kołem fortuny" i liczyć na jej anulowanie. Jednak istnieje też ryzyko...

Metodę niemieckiego szkoleniowca upublicznił w poniedziałek holenderski bramkarz "Kanarków" Tim Krul. Sfilmował on moment, w którym 28-letni pomocnik Marco Stiepermann, rodak Farkego, zakręcił kołem, aby uwolnić się od grzywny 50 funtów.

 

Znajdują się na nim pola anulujące karę, dające możliwość zapłacenia połowy czy "przekazania" jej innemu piłkarzowi, ale istnieje też ryzyko np. potrojenia kwoty lub konieczności poniesienia zupełnie innej kary.

 

  

Tak właśnie skończyła się próba Stiepermanna, który wylosował "mycie samochodu trenera". Z zadania wywiązał się w środę, co Krul również udokumentował na wideo. "Dzień w sam raz na to..." - podpisał Holender pod materiałem, przedstawiającym kolegę ze szlauchem i w specjalnym kombinezonie przy samochodzie trenera.

 

  

Drużyna Norwich City jest liderem zaplecza angielskiej ekstraklasy. Po 34 kolejkach ma 66 punktów - o dwa więcej od goniących ją Sheffield United i Leeds United Mateusza Klicha.

 

WYNIKI I TERMINARZ PREMIER LEAGUE

CM, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze