Mistrz Europy siatkarzem Modeny. Pozycja Bednorza zagrożona?

Siatkówka
Mistrz Europy siatkarzem Modeny. Pozycja Bednorza zagrożona?
fot. Cyfrasport

Kevin Tillie został siatkarzem Azimutu Leo Shoes Modeny. Reprezentant Francji przeniósł się do Włoch z chińskiego Beijing Volleyball. Syn selekcjonera reprezentacji Francji jest jednym z najlepszych przyjmujących na świecie. Czy Bartosz Bednorz może czuć się zagrożony?

To nie najlepsze wieści dla Bednorza. 25-letni przyjmujący zyskał poważnego konkuretna do gry w wyjściowym składzie Modeny. To mistrz Europy z 2015 roku, były siatkarz ZAKSY Kędzierzyn-Koźle Tillie. Ma dołączyć do drużyny już w nadchodzącym tygodniu.

 

 

Francuz jest w Polsce znany nie tylko dzięki nieprzeciętnym umiejętnościom, ale także z tego, że w kontrowersyjny sposób rozstał się z PlusLigą. Mimo, że podpisał kontrakt z Jastrzębskim Węglem zdecydował się reprezentować barwy innego klubu. Mówiło się, że skusiła go lukratywna oferta z Chin. Od roku 2017 występował w barwach Beijing Volleyball i zdobył dwa wicemistrzostwa Chin.

 

Modena to obecnie czwarta drużyna Serie A1. Lepsi od podopiecznych trenera Julio Velasco są tylko siatkarze z Perugii, Trentino i Civitanovy.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze