PlusLiga: GKS Katowice - MKS Będzin. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

GKS Katowice podejmie MKS Będzin w meczu 23. kolejki PlusLigi. Podopieczni Piota Gruszki walczą o miejsce w najlepszej szóstce rozgrywek i prawo gry w fazie play-off. Czy będzinianie sprawią gospodarzom psikusa? Relacja na żywo i wynik meczu na Polsatsport.pl.

Walka o miejsce w fazie play-off jest w tym sezonie niesamowicie zacięta. Cały czas w grze pozostaje ekipa GKS Katowice, która traci do szóstej PGE Skry Bełchatów zaledwie jeden punkt. Następna kolejka może być decydująca, bowiem zespoły te staną do rywalizacji w hali Energia.

 

W ostatniej serii spotkań podopieczni trenera Gruszki pauzowali. Wcześniej zanotowali serię trzech zwycięstw z rzędu (3:0 z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie, 3:0 z Cerad Czarnymi Radom i 3:1 z Chemikiem Bydgoszcz).

 

MKS Będzin to ostatni zespół w zestawieniu. Wygrał tylko jeden z dwudziestu jeden meczów. Przed spadkiem będzinian ratuje jedynie sytuacja Stoczni Szczecin, która w trakcie sezonu wycofała się z rozgrywek zapewniając bezpieczeństwo ligowym średniakom.

 

Faworytem z pewnością jest GieKSa. Czy gospodarze zrealizują plan i dopiszą do swojego konta cenne w kontekście awansu punkty?

 

Relacja na żywo i wynik meczu GKS Katowice - MKS Będzin od godziny 20:30 na Polsatsport.pl.

 

WYNIKI I TEMINARZ PLUSLIGI

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie