Zenon Martyniuk gościł na zawodach kolarskich

Inne
Zenon Martyniuk gościł na zawodach kolarskich
fot. PAP
Zenon Martyniuk w towarzystwie Agnieszki Drewnickiej z grupy Exaited.

Od dawna wiadomo, że wokalista zespołu "Akcent" - Zenon Martyniuk jest wielkim sympatykiem piłki nożnej. Jednak król sceny disco polo interesuje się również innymi sportami. Przy okazji mistrzostw świata w Pruszkowie okazało się, że piosenkarz jest również miłośnikiem kolarstwa torowego.

Mistrzostwa globu w różnych dyscyplinach sprawiają, że na trybunach chętnie zasiadają m.in. gwiazdy show-biznesu. Tak było w przypadku MŚ w kolarstwie torowym w Pruszkowie, gdzie pierwszego dnia tej imprezy wśród publiczności pojawił się określany mianem królem muzyki disco polo - Zenon Martyniuk. Po zdjęciu zamieszczonym na Twitterze przez Polski Związek Kolarski, można odnieść wrażenie, że słynny piosenkarz bawił się doskonale.

 

Martyniuk wśród piłkarskich kibiców zasłyną hitem "Przez twe oczy zielone". Właśnie ten utwór towarzyszył reprezentacji Polski podczas eliminacji do Euro 2016. Wówczas Kamil Grosicki po każdym zwycięskim meczu "dawał znak" do zabawy w szatni przy muzyce króla disco polo, który prywatnie jest fanem Jagiellonii Białystok. Ponadto pan Zenon nagrał piosenkę pt. "Przez Emocje Oszalałem" na cześć naszej reprezentacji, która walczyła na mistrzostwach świata w Rosji.

 

 

 

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie