Kampa nabawił się kontuzji przed meczem z Asseco Resovią

Siatkówka
Kampa nabawił się kontuzji przed meczem z Asseco Resovią
fot. CyfraSport

Walczący o półfinały PlusLigi zespół Jastrzębskiego Węgla musi sobie poradzić z urazem Lukasa Kampy. Rozgrywający nabawił się kontuzji przed meczem z Asseco Resovią, a klub wydał oficjalny komunikat opisujący stan zdrowia Niemca.

Kampa jest w tym sezonie jedną z kluczowych postaci Jastrzębskiego Węgla, który walczy o miejsce w czołowej czwórce PlusLigi i depcze po piętach ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle i ONICO Warszawa.
 
Przed spotkaniem z Asseco Resovią Roberto Santilli musi sobie poradzić z kontuzją niemieckiego rozgrywającego. Klub wydał komunikat.
 
"Informujemy, że w trakcie tego tygodnia podczas jednego z treningów urazu doznał nasz rozgrywający Lukas Kampa. W związku z tym jest on niezdolny do gry w sobotnim starciu z Asseco Resovią Rzeszów.
Zawodnikowi wykonano już badanie rezonansem magnetycznym, które wykazało dyskopatię w odcinku piersiowym kręgosłupa. Jest też ucisk na struktury nerwowe. Lukasa czeka zatem przerwa w grze. Najbliższe dni pozwolą precyzyjniej określić, jak długo może potrwać rozbrat naszego rozgrywającego z boiskiem.
W pojedynku z Asseco Resovią Rzeszów w pierwszym składzie na rozegraniu pojawił się zmiennik Lukasa, Nikodem Wolański. W meczowej 14-tce natomiast będzie również inny rozgrywający, junior z Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla Artur Błażej"
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze