LSK: BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KS DevelopRes Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
LSK: BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KS DevelopRes Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Czas na ostatni akcent przedostatniej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet! W poniedziałek na parkiet w Bielsku-Białej, oprócz miejscowych siatkarek wybiegną również zawodniczki drugiego w tabeli Developresu SkyRes Rzeszów. Transmisja mecz BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KS DevelopRes Rzeszów w Polsacie Sport.

Na kolejkę przed końcem fazy zasadniczej ligi wszystko jest już rozstrzygnięte. W fazie play off zobaczymy drużyny: Chemik Police, KS DevelopRes Rzeszów, ŁKS Łódź, Budowlani Łódź, KS Pałac Bydgoszcz oraz BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. O utrzymanie będą z kolei musiały walczyć ekipy: Radomka Radom, Enea PTPS Piła, Energa MKS Kalisz, DPD Legionovia, #VolleyWrocław, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

 

Goście, którzy w poniedziałek przyjadą do hali BKS Aluprof w Bielsku-Białej spisują się w tym sezonie znakomicie. Po dwudziestu dotychczasowych meczach podopieczne Lorenzo Micelliego odniosły siedemnaście zwycięstw i tylko trzy razy musiały uznać wyższość rywalek. Poskutkowało to tym, że obecnie mają na swoim koncie pięćdziesiąt punktów, czyli jedynie o sześć mniej od ekipy, która przez ostatnie pięć lat dominuje krajowe rozgrywki. I choć to siatkarki Chemika będą faworytkami w walce o tytuł mistrza Polski, to rzeszowianki stać z pewnością na powtórzenie najlepszego wyniku w historii klubu, jakim był brązowy medal ligi w 2017 roku.

 

Pomóc może im z tym z pewnością Jelena Blagojević, która ostatnio wcieliła się w nową dla siebie rolę. Kapitan drużyny odwiedziła Zespół Szkół Sportowych w Rzeszowie, gdzie współprowadziła trening młodziczek MKS-u VLO Developresu Rzeszów.

 

Transmisja meczu BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KS DevelopRes Rzeszów od godziny 17.30 w Polsacie Sport. Komentują Adam Romański i Damian Dacewicz.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze