ANGLIA

Jan Bednarek (Southampton) - cały mecz z Manchesterem United (2:3)
Bartosz Białkowski (Ipswich Town) – cały mecz z Reading (1:2)
Artur Boruc (Bournemouth) – cały mecz z Manchesterem City (0:1)
Łukasz Fabiański (West Ham) – cały mecz z Newcastle (2:0)
Kamil Grosicki (Hull City) – Cały mecz z Birmingham (2:0)
Paweł Wszołek (Queens Park Rangers) - 77 minut z Brentford (0:3)
Tomasz Kuszczak (Birmingham City) – poza kadrą w meczu z Hull (0:2)
Paweł Olkowski (Bolton Wanderers) - cały mecz z Swansea (0:2)
Mateusz Klich (Leeds) – cały mecz z West Brom (4:0)
Krystian Bielik (Charlton Athletic) - 90 minut z Doncaster (1:1)

BELGIA

Jakub Piotrowski (KRC Genk) - poza kadrą meczową z Charleroi (1:1)
Bartosz Kapustka (OH Leuven) - 80 minut z Beerschot (2:2)

CHINY

Artur Mierzejewski (Chongqing Lifan) - poza kadrą meczową z Guangzhou

DANIA

Kamil Wilczek (Broendby IF) - cały mecz z odense (0:2)
Rafał Kurzawa (FC Midtjylland) - mecz w poniedziałek
Kamil Grabara (Aarhus GF) - cały mecz z Vendsyssel (2:2)

FRANCJA

Kamil Glik (AS Monaco) – cały mecz i żółta kartka z Angers (2:2)
Igor Lewczuk (Bordeaux) - mecz we wtorek

 

GRECJA

Karol Świderski (PAOK Saloniki) - cały mecz na lawce z Panathinaikos (2:0)
Dawid Kort (Atromitos Ateny) – 6 minut w meczu z Panionios (3:0)

HOLANDIA

Filip Bednarek (sc Heerenveen) - na ławce w meczu z Willem II (4:2)
Karol Niemczycki (NAC Breda) - na ławce w meczu z Vitesse (1:4)

MOŁDAWIA

Jarosław Jach (Sheriff Tyraspol) – początek sezonu 16 marca


NIEMCY


Rafał Gikiewicz (Union Berlin) – cały mecz z kiel (2:0)

Marcin Kamiński (Fortuna Dusseldorf) - cały mecz z Schalke (4:0)

Dawid Kownacki (Fortuna Dusseldorf) - cały mecz, dwie bramki i żółta kartka z Schalke (4:0)

Robert Lewandowski (Bayern Monachium) – cały mecz i dwa gole z Borussią Moenchengladbach (5:1)

Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund) – wykluczony z meczu z Augsburgiem (1:2) powodu urazu pięty

Waldemar Sobota (St. Pauli) - 67 minut w meczu z Paderborn (1:0)

Adam Matuszczyk (KFC Uerdingen 05) - cały mecz z Hallescher (0:4)

 

ROSJA

 

Maciej Rybus (Lokomotiw Moskwa) - poza kadrą na mecz z Samara (2:2)

Grzegorz Krychowiak (Lokomotiw Moskwa) - pauzował za kartki w meczu z Samara (2:2)

 

TURCJA

Michał Pazdan ( MKE Ankaragucu) - cały mecz z Antalyaspor (4:2)
Jakub Kosecki (Adana Demirspor) – poza kadrą w meczu z Eskisehirspor (2:1)
Adam Stachowiak (Denizlispor) – cały mecz z Elazigspor (2:1)


STANY ZJEDNOCZONE

Przemysław Frankowski (Chicago Fire) - cały mecz z LA Galaxy (1:2)

Kacper Przybyłko (Philadelphia Union) - poza kadrą na mecz z Toronto (1:3)

Przemysław Tytoń (FC Cincinnati) - cały mecz z Seattle Sounders (1:4)

WŁOCHY

Bartosz Bereszyński (Sampdoria Genua) – cały mecz i asysta w meczu ze SPAL (2:1)

Karol Linetty (Sampdoria Genua) – cały mecz i asysta w meczu ze SPAL (2:1)

Thiago Cionek (SPAL 2013) – 90 minut i czerwona kartka w meczu z Sampdorią (1:2)

Paweł Jaroszyński (Chievo Werona) – 74 minuty z Torino (0:3)

Mariusz Stępiński (Chievo Werona) – 26 minut i żółta kartka z Torino (0:3)

Łukasz Teodorczyk (Udinese) – dwie minuty w meczu z Bologną (2:1)

Łukasz Skorupski (Bologna FC) – cały mecz z Udinese (1:2)

Wojciech Szczęsny (Juventus) – cały mecz z Napoli (2:1)

Arkadiusz Milik (Napoli) – 27 minut w meczu z Juventusem (1:2)

Piotr Zieliński (Napoli) - cały mecz z Juventusem (1:2)

Bartosz Salamon (Frosinone) – cały mecz z Genoą (0:0)

Arkadiusz Reca (Atalanta) – cały mecz na ławce z Fiorentiną (3:1)

Krzysztof Piątek (AC Milan) – 83 minuty w meczu z Sassuolo (1:0)

Bartłomiej Drągowski (Empoli) – cały mecz i żółta kartka w meczu z Parmą (3:3)

Michał Marcjanik (Carpi FC 1909) – na ławce w meczu z Ascoli (1:1)

Tomasz Kupisz (Livorno) – 79 minut w meczu z Spezią (0:3)

Przemysław Szymiński (Palermo) – 22 minuty w meczu z Lezze (2:1)

Radosław Murawski (Palermo) – cały mecz z Lecce (2:1)

Paweł Dawidowicz (Hellas Werona) - cały mecz na ławce z Venezią (1:0)

W załączonych materiałach wideo skróty spotkań z udziałem Polaków.