Puncher Extra Time: Jaka przyszłość czeka Cieślaka?

Sporty walki
Puncher Extra Time: Jaka przyszłość czeka Cieślaka?
Fot. Polsat

Wraz ze zmianą formuły magazynu Puncher Extra Time na chwilę zniknął z niego Janusz Pindera. Jeden z najbardziej cenionych polskich ekspertów bokserskich wraca jednak do programu ze stałym felietonem. W najnowszym odcinku premiera pierwszego. Co skomentuje Pindera? Premiera Puncher Extra Time w poniedziałek o godz. 20 na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport Fight.

- Wspólnie z dyrektorem Polsatu Sport Marianem Kmitą zdecydowaliśmy, że mój udział w Puncherze, który ma nową formułę, będzie miał formę cotygodniowego felietonu wideo. Postaram się w nim skomentować najważniejsze wydarzenia świata boksu - polskiego i zagranicznego - mówi Janusz Pindera, którego zapytaliśmy czym zajmie się w najnowszym odcinku. 

 

- Warto skomentować ostatni występ Michała Cieślaka. W walce z Yourim Kalengą wypadł nieźle. Co dalej? Postaram się odpowiedzieć w Puncherze - zdradził nam Pindera. 

 

Walka Michał Cieślak - Youri Kalenga otworzy najnowszy odcinek magazynu. Jeszcze raz zajrzymy do Legionowa, przyjrzymy się z bliska temu co działo się w ringu. 

 

Jeśli chodzi o boks bardzo ważne będzie też przedstawienie bohaterów ostatniego zestawienia gali MB Boxing Night "Ostatni taniec", która już w szóstego kwietnia w katowickim Spodku. 

 

W części poświęconej MMA będziemy mieli co najmniej dwa hity! Zajrzymy za kulisy przygotowań do KSW 47 w wykonaniu Mariusza Pudzianowskiego i Damiana Janikowskiego. 

 

Złożymy też wizytę u fighterów przygotowujących się do FEN 24 - Kamila Łebkowskiego oraz Kamila Gniadka. 

 

Porozmawiamy również i podpatrzymy treningi walczącego dla UFC Marcina Tybury. Nasz ciężki będzie jedną z gwiazd gali UFC Fight Night w Sankt Petersburgu, zaplanowanej na 20 kwietnia. 

 

Jak zwykle będzie się więc działo.

 

Premiera najnowszego odcinka Puncher Extra Time od godz. 20 na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport Fight. 

 

Bidon, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze