Polsat Sport Premium kanałem tematycznym roku

Inne
Polsat Sport Premium kanałem tematycznym roku
fot. Polsat Sport

Marka Polsat Sport Premium została wybrana kanałem tematycznym roku w plebiscycie SAT Kurier Awards 2018. Na antenach kanałów Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2 oraz 4 serwisów tematycznych w systemie PPV można oglądać wszystkie mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

Grupa Cyfrowy Polsat wygrała w trzech kategoriach SAT Kurier Awards 2018 – plebiscytu na najlepsze produkty na rynku telewizji cyfrowej: Najlepszy dekoder/odbiornik HD, Kanał tematyczny roku i Najlepsza firma/operator roku.

 

Podczas uroczystej Gali, która odbyła się 1 marca br. w Krakowie, nagrody w imieniu grupy odebrał Paweł Sokołowski, dyrektor Departamentu Urządzeń Konsumenckich. Kolejny rok z rzędu grupa zdobywa statuetki SAT Kurier Awards.

 

Jury złożone z organizatorów wystawy SAT KRAK 2018 i redaktorów magazynu SAT Kurier dokonało wyboru zwycięzców spośród nominowanych produktów i usług, które zdobyły największą liczbę punktów podczas głosowania internetowego trwającego do 2 stycznia 2019. Nagrody przyznano w siedmiu kategoriach, dodatkowo jury postanowiło wyróżnić dwie osoby.

Kanałem tematycznym roku została marka Polsat Sport Premium, pod którą działają 2 kanały premium – Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 – oraz 4 serwisy telewizyjne w systemie PPV dedykowane piłkarskiej Lidze Mistrzów i Lidze Europy. 

 

Dzięki nim wszystkie mecze tych rozgrywek można oglądać na żywo. Kanały Polsat Sport Premium 1 i 2 nadają w jakości Super HD, a zbudowane dla nich najnowocześniejsze w Polsce studio sportowe korzysta z najnowszych osiągnięć techniki – ekranu 4x4K, wirtualnego okna, modeli 3D i rozszerzonej rzeczywistości.

 

Studio Ligi Mistrzów gości najlepszych ekspertów, prezentuje mnóstwo ekskluzywnych treści, do tego pozycje programowe przeznaczone nie tylko dla najzagorzalszych fanów piłki. To również "Kuchnia Mistrzów" prowadzona na zmianę przez Karolinę Szostak i Aleksandra Szwed oraz Tomasza Karolaka. "Muzyka Mistrzów" to z kolei muzyczny kącik, którego gospodarzem jest Hirek Wrona. Do tego wirtualna szatnia, przegląd social mediów, najbardziej szczegółowe analizy taktyczne. Wszystko podane w najwyższej jakości. 

 

W kategorii Najlepszy dekoder/odbiornik HD zwyciężył jeden z najnowszych dekoderów z popularnej wśród klientów i docenianej w konkursach linii EVOBOX – Evobox HD, który łączy odbiór kanałów satelitarnych z nowoczesnym designem, prostą i intuicyjną obsługą oraz łatwym dostępem do serwisów multimedialnych − Cyfrowy Polsat GO i HBO GO – zawierających tysiące materiałów VOD. Dekoder jest produkowany w należącej do Grupy fabryce InterPhone Service z Mielca.

Najlepszym operatorem/firmą roku został Cyfrowy Polsat, doceniony jako największy polski dostawca zintegrowanych usług multimedialnych, regularnie rozwijający się zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami Polaków, zapewniający konsumentom kompleksową ofertę usług telewizyjnych i telekomunikacyjnych oraz dostarczający do wielu milionów polskich domów treści, jakich oczekują widzowie – najlepszy sport, filmy, seriale, programy rozrywkowe i newsy – z wykorzystaniem wielu technologii i na wszystkie urządzenia, które mogą służyć do oglądania telewizji.

Informacja Prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze