Magazyn MLS. Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Magazyn MLS. Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport

Zapraszamy na premierowy Magazyn ligi MLS, która wystartowała w miniony weekend. Pierwsza kolejka Major League Soccer była niezwykle ciekawa i obfitowała w piękne gole. Premiera Magazynu MLS na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra.

W lidze MLS zadebiutowało dwóch Polaków - Przemysław Tytoń oraz Przemysław Frankowski. Były bramkarz naszej reprezentacji nie ma za sobą udanego debiutu w nowej drużynie. Jego ekipa FC Cincinnati uległa na wyjeździe Seattle Sounders 1:4. Z kolei premierowe spotkanie jego imiennika Frankowskiego również nie było takim jakim życzyłby sobie reprezentant Polski. Jego Chicago Fire przegrało na wyjeździe z Los Angeles Galaxy 1:2, ale występ naszego skrzydłowego został oceniony za oceanem bardzo wysoko.

 

"Franek" był jednym z najbardziej aktywnych graczy na murawie. Mógł strzelić nawet gola, ale piłka po jego strzale trafiła w słupek. Były gracz Jagiellonii Białystok spędził na murawie pełne 90 minut i zagrał przeciwko legendarnemu Zlatanowi Ibrahimoviciowi, który ostatecznie dał zwycięstwo Galaxy.

 

Premiera Magazynu MLS na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra. Początek od godziny 20:30.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze