Radwańska pożegna się z kibicami. Znamy datę benefisu

Tenis
Radwańska pożegna się z kibicami. Znamy datę benefisu
fot. PAP

Pożegnalny benefis Agnieszki Radwańskiej – najlepszej polskiej tenisistki w historii, która w zeszłym roku zakończyła karierę, odbędzie się 21 maja w krakowskiej Tauron Arenie. Organizatorzy zapowiadają, że udział w tym wydarzeniu wezmą Angelika Kerber i Karolina Woźniacka, pochodzące z Polski tenisistki i przyjaciółki Radwańskiej.

Impreza ma mieć charakter nie tylko sportowy. W programie przewidziane zostały m.in. występy muzyczne, prezentacja materiałów wideo dotyczących kariery tenisistki oraz opowieści gości na temat polskiej gwiazdy tenisa. Głównym punktem będą pokazowe mecze Radwańskiej z jej przyjaciółkami z kortu - Kerber i Woźniacką.

 

- Benefis to okazja do podsumowania mojej kilkunastoletniej przygody z tenisem. Takie wydarzenie to dla mnie duże wyróżnienie i radość. To jednocześnie możliwość kolejnego spotkania z fanami oraz rozgrywki z najlepszymi tenisistkami, którym jestem wdzięczna, że mimo napiętych kalendarzy wezmą udział w moim benefisie. Jestem bardzo szczęśliwa, że w maju spotkamy się w moim rodzinnym mieście, z którym jestem bardzo związana – powiedziała Radwańska.

 

Urodzona w Krakowie Radwańska w ciągu 13 lat zawodowej gry zwyciężyła w 20 turniejach WTA, wśród których najbardziej prestiżowym był sukces w WTA Finals. Kończącą sezon imprezę masters wygrała w 2015 roku. Najbliżej triumfu w Wielkim Szlemie była siedem lat temu, gdy dotarła do finału Wimbledonu.

PAP, WŁ
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie