UFC Fight Night: Lewis vs Dos Santos. Zapowiedź gali (WIDEO)

Sporty walki

Już w nocy z soboty na niedzielę dojdzie do kolejnej gali spod szyldu UFC. W walce wieczoru gali w mieście Wichita zmierzą zawodnicy z czołówki kategorii ciężkiej - Derrick Lewis (21-6-1NC, 18 KO, 1 SUB) oraz Junior dos Santos (20-5, 14 KO, 1 SUB). W załączonym materiale wideo zapowiedź wydarzenia. Transmisja gali od godziny 2:00 w Polsacie Sport!

Organizacja UFC po raz pierwszy zawita do miasta Wichita, w stanie Kansas. W walce wieczoru dojdzie do starcia zawodników z czołówki kategorii ciężkiej - Derricka Lewisa z Juniorem dos Santosem. Lewis do oktagonu powraca po porażce z Danielem Cormier w walce mistrzowskiej podczas gali UFC 230. Junior dos Santos natomiast na fali dwóch wygranych - z Taiem Tuivasą oraz Blagoyem Ivanovem - spróbuje kolejnym zwycięstwem przybliżyć się znacznie do walki o tytuł.

 

W karcie walk znalazło się miejsce również dla pojedynku kategorii półśredniej pomiędzy Elizeu Zaleski dos Santos a Curtisem Millenderem oraz starcia w kategorii cieżkiej Blagoy Ivanov vs Ben Rothwell.

 

Transmisja gali UFC Fight Night: Lewis vs Dos Santos w nocy z soboty na niedzielę od godziny 2:00 w Polsacie Sport.

 

W załączonym materiale wideo zapowiedź gali w Wichita.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze