Za nami połowa rewanżowych starć w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Z rywalizacji sensacyjnie odpadł obrońca tytułu Real Madryt. Hiszpanów wyeliminował Ajax Amsterdam, który wygrał na Santiago Bernabeu 4:1. Kapitalny powrót zaliczył Manchester United. Anglicy wyeliminowali Paris Saint-Germain. Ponadto w dalszej fazie zagrają FC Porto oraz Tottenham. Podsumowanie pierwszych meczów rewanżowych będzie jednym z tematów Cafe Futbol.

Już 21 marca Polska rozpoczyna rywalizację w ramach eliminacji mistrzostw Europy 2020. Biało-Czerwoni zagrają najpierw z Austrią, a następnie zmierzą się z Łotwą. Przed Jerzym Brzęczkiem czas trudnych wyborów. Selekcjoner ma do dyspozycji trzech napastników w kapitalnej formie i pytanie, na jakie ustawienie się zdecyduje.

Eksperckim okiem kadrową sytuację oceni Gmoch, który jak nikt inny może się wypowiedzieć w temacie reprezentacji. W latach 1971-1974 był on asystentem Kazimierza Górskiego, a po kilku latach sam objął stanowisko selekcjonera kadry. Podczas kariery trenerskiej prowadził m.in. Legię Warszawa, AEK Ateny, Panathinaikos czy też APOEL.

 

Program poprowadzi Mateusz Borek. W studiu nie zabraknie Tomasza Hajty, Romana Kołtonia i Cezarego Kowalskiego.

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka Cafe Futbol od godziny 12.25 na Polsatsport.pl.