Leon show w końcówce! Gwiazdor Perugii dał swojej drużynie zwycięstwo (WIDEO)

Końcówka trzeciej partii meczu z ekipą Kioene Padwa nie układała się po myśli siatkarzy z Perugii. Przegrywali już 19:21, gdy serią znakomitych zagrań w ataku i zagrywce błysnął Wilfredo Leon odmieniając losy seta.

Siatkarze Padwy prowadzili pięcioma punktami i byli już prawie pewni zwycięstwa w trzecim secie, które przedłużyłoby losy spotkania. W odpowiednim momencie przebudziły się jednak największe gwiazdy Perugii.

Najpierw wynik poprawił się za sprawą znakomitych zagrywek Aleksandara Atanasijevica. chwilę później potężnym atakiem popisał się Leon. Na tym jednak nie koniec. Przyszły reprezentant Polski odpalił armatę w polu serwisowym i wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie 23:21. Dołożył do tego atak z drugiej linii po bloku, dzięki czemu lider Serie A1 mógł cieszyć się z kolejnego zwycięstwa.

Końcówka trzeciego seta w załączonym materiale wideo.