ANGLIA


Jan Bednarek (Southampton) – cały mecz z Tottenham Hotspur (2:1)
Bartosz Białkowski (Ipswich Town) – cały mecz z West Brom (1:1)
Artur Boruc (Bournemouth) – cały mecz i czyste konto z Huddersfield Town (2:0)
Łukasz Fabiański (West Ham) – cały mecz z Cardiff (0:2)
Kamil Grosicki (Hull City) – cały mecz z Nottingham (0:3)
Paweł Wszołek (Queens Park Rangers) – 45 minut i żółta kartka ze Stoke (0:0)
Tomasz Kuszczak (Birmingham City) – poza kadrą w meczu z Aston Villa (0:1)
Paweł Olkowski (Bolton Wanderers) – cały mecz i bramka z Millwall (2:1)
Mateusz Klich (Leeds) – 82 minuty z Bristol City (0:1)
Krystian Bielik (Charlton Athletic) – 45 minut z Portsmouth (2:1)


BELGIA


Jakub Piotrowski (KRC Genk) – 3 minuty w meczu z Lokeren (1:0)
Bartosz Kapustka (OH Leuven) – następny mecz 22 marca


CHINY

 

Artur Mierzejewski (Chongqing Lifan) – poza kadrą meczową z Beijing Guoan

 

CHORWACJA

 

Damian Kądzior (Dinamo Zagrzeb) - 83 minuty w meczu z Benficą (1:0) i 59 minut i asysta w spotkaniu z Rijeką (3:1)


DANIA


Kamil Wilczek (Broendby IF) – cały mecz i dwie bramki z Aalborg (3:3)
Rafał Kurzawa (FC Midtjylland) – na ławce w meczu z Hobro (2:1)
Kamil Grabara (Aarhus GF) – mecz w poniedziałek

 

FRANCJA


Kamil Glik (AS Monaco) – pauzował za kartki w meczu z Bordeux (1:1)
Igor Lewczuk (Bordeaux) – wykluczony z powodu kontuzji pięty w meczu z AS Monaco (1:1)

 

GRECJA

 

Karol Świderski (PAOK Saloniki) – 10 minut i bramka w meczu z Atromitos (3:0)
Dawid Kort (Atromitos Ateny) – 7 minut w meczu z PAOK Saloniki (0:3)


HOLANDIA

 

Filip Bednarek (sc Heerenveen) – na ławce w meczu z Den Haag (3:2)
Karol Niemczycki (NAC Breda) – na ławce w meczu z PSV Eindhoven (0:2)


MOŁDAWIA

 

Jarosław Jach (Sheriff Tyraspol) – na ławce w meczu z Milsami Orhei (0:0, k. 4:5)


NIEMCY


Rafał Gikiewicz (Union Berlin) – cały mecz i czyste konto z Ingolstadt (2:0)

Marcin Kamiński (Fortuna Dusseldorf) – mecz w poniedziałek

Dawid Kownacki (Fortuna Dusseldorf) – mecz w poniedziałek

Robert Lewandowski (Bayern Monachium) – cały mecz i dwie bramki z VfL Wolfsburg (6:0)

Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund) – wykluczony z powodu kontuzji pięty w meczu z VfB Stuttgart (3:1)

Waldemar Sobota (St. Pauli) – 18 minut w meczu z Hamburger SV (0:4)

Adam Matuszczyk (KFC Uerdingen 05) – 45 minut w meczu z Karlsruher (1:3)

 

ROSJA

 

Maciej Rybus (Lokomotiw Moskwa) – poza kadrą na mecz z Anży (2:0)

Grzegorz Krychowiak (Lokomotiw Moskwa) – cały mecz z Anży (2:0)

 

TURCJA


Michał Pazdan ( MKE Ankaragucu) – cały mecz z Bursaspor (0:0)
Jakub Kosecki (Adana Demirspor) – poza kadrą w meczu z Osmanlispor (0:0)
Adam Stachowiak (Denizlispor) – mecz w poniedziałek


STANY ZJEDNOCZONE


Przemysław Frankowski (Chicago Fire) – 23 minuty w meczu z Orlando City (1:1)

Kacper Przybyłko (Bethlehem Steel) – mecz w nocy z niedzieli na poniedziałek

Przemysław Tytoń (FC Cincinnati) – mecz w nocy z niedzieli na poniedziałek

 

UKRAINA

 

Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów) – cały mecz z Chelsea (0:3) i poza kadrą w spotkaniu z Arsenałem Kijów (4:0)

 

WŁOCHY


Bartosz Bereszyński (Sampdoria Genua) – 32 minuty w meczu z Atalantą (1:2)

Karol Linetty (Sampdoria Genua) – 83 minuty w meczu z Atalantą (1:2)

Arkadiusz Reca (Atalanta) – na ławce w meczu z Sampdorią (2:1)

Thiago Cionek (SPAL 2013) – pauzował za kartki w meczu z Interem (0:2)

Paweł Jaroszyński (Chievo Werona) – na ławce w meczu z AC Milan (1:2)

Mariusz Stępiński (Chievo Werona) – cały mecz z AC Milan (1:2)

Krzysztof Piątek (AC Milan) cały mecz i bramka z Chievo (2:1)

Łukasz Teodorczyk (Udinese) – poza kadrą meczową z Juventusem (1:4)

Wojciech Szczęsny (Juventus) – cały mecz z Udinese (4:1)

Łukasz Skorupski (Bologna FC) – cały mecz i czyste konto z Cagliari (2:0)

Arkadiusz Milik (Napoli) – 80 minut i bramka z Salzburgiem (3:0) i 25 minut w meczu z Sassuolo (1:1)

Piotr Zieliński (Napoli) – 65 minut w meczu z Salzburgiem (3:0) i całe spotkanie na ławce z Sassuolo (1:1)

Bartosz Salamon (Frosinone) –  cały mecz z Torino (1:2)

Bartłomiej Drągowski (Empoli) – mecz w poniedziałek

Michał Marcjanik (Carpi FC 1909) – następny mecz 17 marca

Tomasz Kupisz (Livorno) – na ławce w meczu z Ascoli (1:1)

Przemysław Szymiński (Palermo) – mecz w poniedziałek

Radosław Murawski (Palermo) – mecz w poniedziałek

Paweł Dawidowicz (Hellas Werona) – cały mecz i żółta kartka z Perugią (2:1)