Feddek przed meczem Juventus - Atletico: Jeśli nie Ronaldo, to kto?!

Piłka nożna

Najbardziej liczę na Cristiano Ronaldo. Jeżeli ten piłkarz ma do tej pory jedną bramkę strzeloną w Lidze Mistrzów, to jest dla mnie szok i niedowierzanie. Jeśli nie Ronaldo to kto? Kto może odwrócić losy tego dwumeczu, jeśli nie on - zastanawia się komentator Polsatu Marcin Feddek, który dziś z Alianz Stadium w Turynie, wspólnie z Romanem Kołtoniem skomentuje hitowe starcie Juventus - Atletico Madryt.

- Oba kluby mają obsesję zdobywania wielkich trofeów. Zarówno Juventus, jak i Atletico Madryt marzą o zdobyciu Pucharu Europy - przypomina Roman Kołotoń, w krótkim wideo felietonie, którzy nasi komentatorzy nagrali w drodze do Turynu. 

 

- Po to Wojciech Szczęsny poszedł do Juventusu, by zdobywać wielkie trofea. Tak własnie mówił, gdy przenosił się do Turynu – przypomina Marcin Feddek.

 

- Ja najbardziej liczę w tym meczu na Cristiano Ronaldo. Jeżeli ten piłkarz ma do tej pory jedną bramkę strzeloną w Lidze Mistrzów, to jest dla mnie szok i niedowierzanie. On ma więcej asyst, pracuje dla zespołu, ale jak nie Ronaldo to kto. Kto może odwrócić losy tego dwumeczu, jeśli nie on – zastanawia się Feddek.

 

- Trzech polskich bramkarzy wygrało Puchar Europy – Józef Młynarczyk, Jerzy Dudek oraz Tomasz Kuszczak. Ten ostatni wprawdzie jako rezerwowy, ale był w składzie Manchesteru i zagrał chyba pięć meczów w tamtej edycji – przypomniał Kołtoń.

 

- Wojciech Szczęsny w tym sezonie broni rewelacyjnie. Skończył piętnaście meczów na "zero". Światowy poziom – komplementował bramkarza Juve, Kołtoń.

 

- Wojtek musi zagrać na zero, ale przede wszystkim z przodu Juventus musi zagrać magiczny mecz. Strzelić Atletico bramkę to bardzo ciężkie zadanie, strzelić dwie to wręcz niewyobrażalne – zauważył Feddek.

 

- Manchester dał sygnał. Jeszcze nikt nie odwrócił losu dwumeczu, przegrywając w pierwszym 0:2. Może nową historię napisze też Juventus – zakończył Feddek.

 

Czy tak się stanie? Transmisja meczu Juventus Turyn - Atletico Madryt od godz. 20.50 w Polsacie Sport Premium 1. Początek studia Ligi Mistrzów od godz. 18. 

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

B, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze