Pechowa interwencja bramkarza Legii i ekspresowy gol Rakowa (WIDEO)

Piłkarze Rakowa Częstochowa nie mogli wyobrazić sobie lepszego rozpoczęcia meczu 1/4 finału Pucharu Polski. Już w 5. minucie podopieczni Marka Papszuna wyszli na prowadzenie po bramce Piotra Malinowskiego. Zobaczcie pierwszą bramkę tego spotkania!

Gospodarze od początku starcia przejęli inicjatywę. Chyba nikt nie spodziewał się jednak, że udokumentują to golem w tak szybkim tempie. W 5. minucie po ciekawej akcji kapitalnym podaniem popisał się Petr Schwarz. Pomocnik Rakowa z dużej odległości idealnie wyszukał Malinowskiego. 34-letni pomocnik częstochowskiej ekipy przyjął dokładnie i zdecydował się na strzał. Jak się okazało, był to najlepszy możliwy wybór. Bramkarz Legii Radosław Majecki próbował bronić, lecz futbolówka odbiła się od słupka, a następnie od jego głowy i wpadła do siatki.

Raków wygrał to spotkanie 2:1 i awansował do półfinału Totolotek Pucharu Polski. Szczegółowy opis meczu TUTAJ.