"SUPER DEMES" dla Polsatu Sport

Inne

Telewizja Polsat Sport po raz kolejny została nagrodzona DEMESEM - wyróżnieniem za osiągnięcia w branży marketingu i zarządzania sportem. Tym razem nasza stacja dostała SUPER DEMESA za wkład w rozwój polskiego sportu. Nagrodę w imieniu stacji odebrał podczas środowej gali Paweł Wójcik - zastępca dyrektora Polsatu Sport Mariana Kmity.

To był już XV Gala Sportu i Biznesu i kolejna nagroda DEMESA dla naszej stacji. Gala odbyła się w środę w warszawskim Centrum Olimpijskim. Tym razem Polsat Sport został uhonorowany przez kapitułę w kategorii specjalnej SUPER DEMES - za wkład w rozwój polskiego sportu. 
 

Paweł Wójcik wicedyrektor kanału odbierając nagrodę powiedział: - Jesteśmy szczęśliwi mogąc tworzyć coś, co sprawia radość kibicom. Muszę podziękować kilku osobom. To przede wszystkim właściciel telewizji, Zygmunt Solorz, który od lat z powodzeniem łączy pasję do sportu z robieniem biznesu. Nie byłoby kanału bez śp. Piotra Nurowskiego, oraz oczywiście dyrektora Mariana Kmity. Ale na ten sukces pracuje grubo ponad 100 osób. Sztab ludzi, którzy z zapałem tworzą te wszystkie kanały. Jesteśmy wdzięczni, że w tak znamienitym gronie zostaliśmy wyróżnieni za naszą działalność.  

 

- SUPER DEMES to jest uhonorowanie 20 lat ciężkiej pracy całego zespołu Polsatu Sport - dodał Wójcik już po odebraniu nagrody. - Uhonorowanie wielkich inwestycji w polski sport, w ludzi którzy tworzą już nie tylko Polsat Sport, ale też pozostałe kanały

 

- Nagrody DEMES wręczamy od 15 lat. To najważniejsze wyróżnienia biznesu sportowego w naszym kraju - mówi organizator gali Piotr Matecki. - "SUPER DEMES" dla telewizji Polsat Sport jest za to, że jako jedna z niewielu telewizji potrafiła wykreować wiele dyscyplin sportowych przez te wszystkie ostatnie lata. To również telewizja, która przyczyniła się do odbudowania kilku dyscyplin. To nagroda za całokształt działalności, za wkład w rozwój polskiego sportu. 

 
- Ta nagroda, to wielka klamra, która docenia to, co przez dwie dekady działo się na polu medialnym dzięki Polsatowi Sport.  To wszystko co pokazujemy myślę, że sprawia wielką radość kibicom różnych dyscyplin sportowych. Staramy się pokazywać przede wszystkim polski sport oraz sport na najwyższym światowym poziomie. Jesteśmy wdzięczni, za tę kolejną już nagrodę. Nasza teraźniejszość wygląda bardzo dynamicznie. Mamy bardzo bogatą ofertę i ona będzie jeszcze bogatsza. Sport w całej grupie Polsat jest jednym z motorów napędowych - dodaje Piotr Pykel, wicedyrektor Polsatu Sport, odpowiedzialny m.in. za pozyskiwanie kontentu dla stacji. 
Szymon Zaworski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze