UFC: Till vs Masvidal. Zapowiedź gali (WIDEO)

Sporty walki

W najbliższą sobotę kolejna okazja do spotkania z największą organizacją MMA na świecie o przystępnej porze. W Londynie dojdzie do starcia czołowych zawodników kategorii półśredniej - Darrena Tilla (17-1, 10 KO, 2 SUB) z Jorge Masvidalem (31-13, 13 KO, 2 SUB). Transmisja gali w sobotę od godziny 21:00 w Polsacie Sport Fight. W załączonym materiale wideo zapowiedź wydarzenia.

26-letni Till powraca do oktagonu po porażce z Tyronem Woodleyem. Pochodzący z Liverpoolu wojownik miał szansę zdobyć pas mistrzowski, ale ostatecznie musiał uznać wyższość bardziej doświadczonego rywala. W sobotę spróbuje powrócić na zwycięską ścieżkę w konfrontacji z Jorge Masvidalem.

 

Amerykanin ostatnio nie notuje najlepszej passy - przegrał ze Stephenem Thompsonem oraz Demianem Maią. Wcześniej jednak w rekordzie zapisał trzy wygrane z rzędu - z Donaldem Cerrone, Jakiem Ellenbergerem oraz Rossem Pearsonem.

 

Doświadczenie będzie niewątpliwie atutem Masvidala, ale głodny sukcesów Till wspierany przez brytyjską publiczność jest faworytem tej rywalizacji.

 

Transmisja gali UFC Till vs Masvidal w sobotę od godziny 21:00 w Polsacie Sport Fight.

 

W załączonym materiale wideo zapowiedź wydarzenia.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze