PlusLiga: Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Cuprum Lubin podejmie Asseco Resovię Rzeszów w meczu 25. kolejki PlusLigi. Rzeszowianie mają nadal matematyczne szanse na awans do fazy play-off, lecz samo zwycięstwo może nie wystarczyć. Relacja na żywo i wynik meczu Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów na Polsatsport.pl.

Do końca fazy zasadniczej PlusLigi pozostały tylko dwie kolejki. Asseco Resovia nie jest przyzwyczajona do tego, by po kończyć udział w rozgrywkach już po pierwszym ich etapie. w tym sezonie może to okazać się jednak faktem. Rzeszowianom nie wystarczy samo zwycięstwo. Będą musieli czekać do niedzieli, kiedy swoje starcie rozegra Aluron Virtu Warta Zawiercie będący aktualnie na szóstej lokacie w tabeli. Trener Gheorge Cretu będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników, oprócz Nicolasa Szerszenia, który leczy kontuzję.

 

Cuprum to przedostatnia ekipa PlusLigi. Lubinianie nie muszą się jednak martwić wynikiem spotkania, bo w związku z wycofaniem się z ligi Stoczni Szczecin żadna z drużyn nie spadnie. Siatkarze Marcelo Fronckowiaka z pewnością nie oddadzą jednak pola i będą walczyć o komplet punktów. Ostatni raz udało im się to w lutym. Pokonali wtedy 3:0 MKS Będzin.

 

Relacja na żywo i wynik meczu Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów od godziny 17:30 na Posatsport.pl.

 

WYNIKI I TABELA PLUSLIGI

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze