FEN 24: Bomby spadły na głowę Łebkowskiego! Brutalny nokaut Zielińskiego (WIDEO)

Sporty walki

Walka Kamila Łebkowskiego (18-9, 9 KO, 2 SUB) z Adrianem Zielińskim (18-8, 4 KO, 6 SUB) znalazła się dość nisko w karcie walk FEN 24, ale dla wielu było to jedno z najciekawszych starć na Torwarze. Już w pierwszej rundzie "Bomba" przyjął potężny cios, po którym padł na deski. Zieliński wygrał w imponującym stylu.

- Jeszcze niedawno ta walka byłaby main eventem - powiedzieli komentujący galę Andrzej Janisz oraz Łukasz Jurkowski. Łebkowski i Zieliński to czołowi zawodnicy w naszym kraju, więc ich starcie zapowiadało się rewelacyjnie.

 

Od pierwszego gongu oglądaliśmy spokojny pojedynek. Obaj byli skupieni, wyprowadzali niewiele ciosów. W pewnym momencie tempo podkręcił Zieliński, który kapitalnie lewym sierpowym na podbródkowy "Bomby". Łebkowski zachwiał się, a po chwili padł na deski. Kolejne uderzenia były tylko formalnością. Sędzia błyskawicznie przerwał walkę.

 

Łebkowski przez kilka minut dochodził do siebie przy pomocy służb medycznych. Na szczęście zdołał wstać o własnych siłach, co spotkało się z wielką radością wśród fanów zebranych na Torwarze.  

 

Nokaut w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze