FEN 25: Znamy termin i walkę wieczoru

Sporty walki

Kolejna gala organizacji Fight Exclusive Night zostanie zorganizowana w Ostródzie i zaplanowano ją na 15 czerwca. W walce wieczoru Maciej Jewtuszko (12–4, 7 KO, 5 SUB) zmierzy się z Vaso Bakoceviciem (36–18–1, 19 KO, 9 SUB). Ogłoszono również inny pojedynek tej imprezy, w którym Katarzyna Lubońska (6–2, 2 SUB) powalczy z Izabelą Badurek (7–5, 2 KO, 5 SUB).

Występ na gali w Ostródzie będzie dla bohaterów walki wieczoru debiutem w organizacji FEN. Jewtuszko i Bakocevic walczyli już ze sobą w październiku 2014 roku w Szczecinie, podczas gali KSW 28: Fighters Den. Polak wygrał wówczas przez w trzeciej rundzie przez TKO (kopnięcie frontalne na wątrobę i uderzenia w parterze). Od tamtego czasu Czarnogórzec stoczył jednak dużo więcej walk od "Irokeza". 38-letni Jewtuszko to były mistrz wagi lekkiej Federacji KSW, walczył również w UFC. Bakocevic ma na swym koncie walki m.in. dla organizacji KSW i PLMMA.

 

Organizacja Fight Exclusive Night po raz pierwszy w historii zawita do Ostródy. Również po raz pierwszy FEN zorganizuje galę na świeżym, w tamtejszym Amfiteatrze.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie