Feyenoord Rotterdam - Willem II Tilburg: Transmisja na Polsatsport.pl

Robin van Persie i jego koledzy w sobotę zagrają przed własną publicznością z Willem II Tilburg. W poprzednim meczu tych drużyn padł remis 1:1. Jak będzie teraz? Transmisja meczu Feyenoord Rotterdam - Willem II Tilburg na Polsatsport.pl.

Feyenoord Rotterdam gra w tym roku w kratkę. Cztery zwycięstwa w dziesięciu spotkaniach to nie jest bilans, który rzuca na kolana. Efekt? Piętnaście punktów straty do drugiego w tabeli Ajaksu Amsterdam.

Co ciekawe, Willem II Tilburg częściej cieszyło się ze zwycięstw w 2019 roku. Sześć wygranych w dziesięciu spotkaniach, w tym jedno po dogrywce w Pucharze Holandii – tak wygląda bilans tej drużyny.

Ostatni mecz sobotnich rywali miał miejsce 7 października ubiegłego roku. Goście objęli prowadzenie w 73. minucie po tym, jak rzut karny na gola zamienił Steven Berghuis. Na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry wyrównał Fran Sol, który zimą przeniósł się do Dynama Kijów.

Transmisja meczu Feyenoord Rotterdam - Willem II Tilburg na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 19:45.