Beniaminek zaskakująco dobrze poradził sobie w debiutanckim sezonie w krajowej elicie. Przez dłuższy czas bił się o awans do play-offów, lecz swoje szanse pogrzebał w ostatnich przegranych meczach z Energą MKS Kalisz i BKS Profi Credit Bielsko-Biała. Radomiankom zdarzały się również zaskakujące zwycięstwa, takie jak wyjazdowy triumf 3:2 z Grotem Budowlanymi Łódź.

 

Trener radomskiej ekipy Jacek Skrok bardzo ambitnie podchodzi do tego meczu. -Gramy u siebie, kibice płacą za bilety, do tego będzie transmisja telewizyjna. Mamy o co grać. Musimy podejść do tego pojedynku maksymalnie skoncentrowani. Chcemy zaprezentować się jak najlepiej, aby kibice wyszli z hali zadowoleni – zaznacza szkoleniowiec - powiedział cytowany przez oficjalną witrynę klubu.

 

Obecnie radomianki z dorobkiem 25 punktów zajmują siódme miejsce w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet. To o dwie lokaty niżej, niż ich niedzielne rywalki. Pałac jest rewelacją tegorocznych rozgrywek i przebojem wdarł się do najlepszej szóstki.

 

Ostatnie trzy mecze były dla Pałacanek zwycięskie. Najpierw pokonały w pięciu setach KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, potem 3:0 z ekipami DPD Legionovii i #Volley Wrocław.

 

Pierwsze spotkanie obu ekip rozegrane zostało w grudniu. Wtedy lepsze okazały się siatkarki z Bydgoszczy oddając rywalkom tylko jednego seta. Jak będzie tym razem?

 

Transmisja meczu E.Leclerc Radomka Radom - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz od godziny 17:30 w Polsacie Sport.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI SIATKÓWKI KOBIET