PlusLiga: Aluron Virtu Warta Zawiercie – Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Aluron Virtu Warta Zawiercie – Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W spotkaniu 25. kolejki PlusLigi siatkarze Aluron Virtu Warty Zawiercie podejmą Indykpol AZS Olsztyn. Siatkarze z Zawiercia zapewnili już sobie miejsce w czołowej szóstce i zagrają w play-offach. Transmisja meczu Aluron Virtu Warta Zawiercie – Indykpol AZS Olsztyn w Polsacie Sport w niedzielę od godziny 14.45.

W spotkaniu z Indykpolem AZS siatkarze z Zawiercia mieli postawić kropkę nad "i". Do awansu przed tą kolejką wystarczył im tylko jeden punkt. Jak się okazało, robotę zrobili za nich rywale. Asseco Resovia przegrała w piątek 0:3 z Cuprum Lubin, a GKS Katowice uległ 1:3 ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. W tej sytuacji Aluron Virtu Warta już w sobotę była pewna miejsca w czołowej szóstce fazy zasadniczej.

 

Dla drużyny z Olsztyna będzie to już ostatnie spotkanie w fazie zasadniczej. Dziewiąte miejsce w ligowej stawce z pewnością nieco rozczarowuje kibiców klubu ze stolicy Warmii. Na osłodę pozostały zwycięstwa z kilkoma wyżej notowanymi drużynami.

 

– Jeżeli będziemy dobrze przyjmować, wtedy nie będę bał się o wynik. Jeśli będziemy mieli przyjęcie, Paweł będzie mógł rozgrywać piłki w każdym kierunku. W ataku prezentujemy się dobrze, jednak wszystko zależy od przyjęcia Dużo pracowaliśmy nad tym i wierzę, że swoją dobrą dyspozycję na treningach, pokażemy na boisku w Zawierciu – powiedział przed meczem przyjmujący olsztynian Marcel Lux.

 

Transmisja meczu Aluron Virtu Warta Zawiercie – Indykpol AZS Olsztyn w Polsacie Sport w niedzielę od godziny 14.45.

WYNIKI I TABELA PLUSLIGI

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie