El. Euro 2020: Olbrzymi pech gwiazdy Napoli. Nie zadebiutuje w kadrze z powodu grypy

Piłka nożna
El. Euro 2020: Olbrzymi pech gwiazdy Napoli. Nie zadebiutuje w kadrze z powodu grypy
fot. PAP

Trwa przerwa w rozgrywkach klubowych ze względu na zbliżające się wielkimi krokami mecze eliminacyjne do Euro 2020. To nie oznacza, że czołowi piłkarze ze Starego Kontynentu mają czas na odpoczynek. Jednym z wyjątków jest jednak Fabian Ruiz, któremu nie dane będzie zadebiutować w reprezentacji Hiszpanii.

Włoskie i hiszpańskie media donoszą, że 22-letni piłkarz Napoli zmaga się z grypą i wysoką gorączką. Jego stan zdrowia pogorszył się na tyle, że musiał wybrać się do szpitala. Klubowy kolega Arkadiusza Milika oraz Piotra Zielińskiego dostał powołanie do reprezentacji Hiszpanii na najbliższe mecze eliminacyjne z Norwegią oraz Maltą. Sam zainteresowany napisał na łamach mediów społecznościowych o pechu, który go spotkał.

 

- Czasami jest tak, że pech towarzyszy ci w najgorszym momencie. Ja jednak zawsze staram się wyciągać pozytywy. Mam nadzieję i życzę sobie, że to pierwsze powołanie nie jest moim ostatnim. Życzę szczęścia moim kolegom z kadry oraz dziękuję federacji i selekcjonerowi Luisowi Enrique za zaufanie! Dziękuję również wam wszystkim za ciepłe słowa - napisał Ruiz.

 

Ruiz od tego sezonu jest piłkarzem Napoli. Wcześniej reprezentował barwy Betisu Sewilla. Dla wicemistrzów Włoch zdobył w obecnych rozgrywkach Serie A trzy bramki w siedemnastu meczach, a także zanotował po jednym trafieniu w Lidze Europy i Pucharze Włoch.

 

Reprezentacja Hiszpanii znajduje się w grupie F, gdzie oprócz Norwegii i Malty są także Wyspy Owcze, Rumunia oraz Szwecja.

 

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Aunque a veces las cosas escogen el peor momento para llegar, tengo la "manía" de sacar siempre a todo el lado positivo. Espero que esto solo sea un contratiempo en la que ojalá sea la primera llamada de muchas💪🏽. Deseo mucha suerte a mis compañeros para los dos partidos que les tocan. Gracias a Luis Enrique y a la @sefutbol por la confianza y a todos vosotros por la cantidad de mensajes de apoyo que me habéis mandado. ¡Nos vemos en la próxima!🇪🇸 🇮🇹 Anche se a volte le cose vengono nel momento peggiore, riesco sempre a vedere la parte positiva. Spero e auguro che questa prima convocazione non sia l’ultima. In bocca al lupo per i miei compagni dalla @sefutbol e grazie al DT Luis Enrique per la fiducia! Anche a tutti voi per i messagi. Alla prossima!! 🇪🇸

Post udostępniony przez Fabian Ruiz (@fabianruiz52) Mar 19, 2019 o 5:40 PDT

 

TERMINARZ EL. ME 2020

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze