Arka Gdynia na zgrupowaniu w Gniewinie bez Steinborsa

Piłka nożna
Arka Gdynia na zgrupowaniu w Gniewinie bez Steinborsa
fot. Cyfrasport

Piłkarze Arki wrócili w środę do treningów. Rano gdynianie ćwiczyli na własnych obiektach, a następnie wyjechali na krótkie zgrupowanie. W Gniewinie, gdzie będą przebywać do piątku, zabraknie jednak powołanego do reprezentacji Łotwy bramkarza Pavelsa Steinborsa.

W ostatnim meczu zawodnicy Arki zremisowali w niedzielę w Lubinie z Zagłębiem 0:0 i przerwali serię pięciu ligowych porażek. Po tym spotkaniu żółto-niebiescy dostali dwa dni wolnego i do zajęć wrócili w środę rano.

 

Piłkarze trenera Zbigniewa Smółki ćwiczyli w Gdyni w sali fitness oraz na siłowni, a następnie udali się na zgrupowanie do Gniewina, które potrwa do piątku. Nie pojechali na nie kontuzjowany 18-letni skrzydłowy Jan Łoś oraz bramkarz Pavels Steinbors. Łotysz został powołany do reprezentacji i ma szansę wystąpić w wyjazdowych meczach eliminacji mistrzostw Europy - w czwartek z Macedonią Północną i w niedzielę z Polską w Warszawie.

 

Piłkarze Arki i tak nie mieliby możliwości trenowania w Gdyni, bowiem na Stadionie Miejskim wymieniana jest murawa, natomiast boczne boisko z naturalną nawierzchnią poddane zostało renowacji.

 

Zespół, który w 10 ostatnich ligowych meczach wywalczył tylko trzy punkty, czekają teraz dwa spotkania przed własną publicznością - w sobotę 30 marca ze Śląskiem Wrocław, a 2 kwietnia w derbach Trójmiasta z prowadzącą w tabeli Lechią Gdańsk.

WYNIKI I TABELA LOTTO EKSTRAKLASY

MM, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze