Na mecz z Anglią powołani zostali zawodnicy, którzy walczą o wyjazd na jeden z dwóch turniejów młodzieżowych w jakich udział wezmą reprezentacje Polski do lat 20 i 21. Trenerami tego zespołu byli selekcjonerzy kadr... U-15 oraz U-18, odpowiednio Bartłomiej Zalewski i Wojciech Tomaszewski. Spotkanie z Anglią zostało rozegrane w ośrodku reprezentacji narodowych Anglii, St. George's Park.
 
Polacy zaskoczyli Wyspiarzy już w ósmej minucie, gdy do siatki trafił Jakub Moder. W 26. minucie po skutecznie egzekwowanym przez Patryka Klimalę rzucie karnym było już 2:0. Anglicy wylądowali na deskach tuż po zmianie stron, gdy na 3:0 podwyższył Mikołaj Kwietniewski.
 
Gospodarzy stać było wyłącznie na trafienie honorowe: Marcina Bułkę pokonał inny zawodnik walczący o występy w Premier League, Eddie Nketiah z Arsenalu.
 
Polacy zajmują piąte miejsce w Turnieju Ośmiu Narodów z 6 punktami po 6 spotkaniach. Pierwsza jest Holandia z 14 oczkami po 6 występach.
 
Anglia – Polska 1:3 (0:2)
Bramki: Nketiah 57 – Moder 8, Klimala 26 (k), Kwietniewski 53
 
Anglia: Ryan Schofield - Tom Edwards, Ben Godfrey, Trevoh Chalobah, Tom Pearce - Sam Field, Andre Dozzell, Elliot Embleton - Grady Diangana, Eddie Nketiah, Dwight McNeil.
 
Polska: Marcin Bułka – Mateusz Spychała, Przemysław Wiśniewski, Adam Chrzanowski, Adrian Gryszkiewicz (60. Mateusz Hołownia) – Przemysław Płacheta (46. Mikołaj Kwietniewski), Radosław Kanach (88. Damian Pawłowski), Maciej Ambrosiewicz (46. Sebastian Milewski), Jakub Moder (60. Sebastian Kowalczyk), Marcin Listkowski (70. Oskar Repka) – Patryk Klimala (70. Sebastian Strózik)