El. Euro 2020: Szalona radość Borka i Wichniarka po golu Piątka (WIDEO)

Piłka nożna
El. Euro 2020: Szalona radość Borka i Wichniarka po golu Piątka (WIDEO)
fot. Twitter

Zwycięski gol Krzysztofa Piątka w meczu z Austrią sprawił, że kibice naszej reprezentacji, którzy wybrali się do Wiednia wpadli w ekstazę. Nie inaczej było w przypadku naszych komentatorów - Mateusza Borka i Artura Wichniarka. Dla byłego napastnika reprezentacji Polski było to szczególne wydarzenie bowiem debiutował w roli komentatora w meczu drużyny narodowej.

Po trafieniu Piątka w 68. minucie na stadionie Ernsta Happela, redaktor Borek wpadł w euforię. Z kolei Wichniarek, który jest 17-krotnym reprezentantem Polski i po raz pierwszy miał zaszczyt skomentować za mikrofonem występ swoich młodszych kolegów po fachu, również nie potrafił ukryć radości. Nasz ekspert ma powody do zadowolenia, gdyż po trudnym boju nasi reprezentanci pokonali podopiecznych Franco Fody w stolicy Austrii.

 

- Zwyciężyliśmy i chyba to jest najważniejsze, bo o stylu wygranej nie będziemy rozmawiać. Zresztą chyba nawet Jerzy Brzęczek powiedział dzień wcześniej na konferencji, że nie do końca go interesuje, abyśmy tutaj pięknie grali, a przegrali. Cóż, zagraliśmy tak, jak wszyscy widzieli – nie było tak do końca jakiegoś wielkiego pomysłu. Trochę bojaźliwie podeszliśmy do tego spotkania, ale najważniejsze, że wygraliśmy. Trzy punkty w Wiedniu to dobry prognostyk na resztę eliminacji – zaznaczył po meczu były napastnik Lecha Poznań, Widzewa Łódź, Arminii Bielefeld czy Herthy Berlin.

 


WYNIKI I TABELE EURO 2020

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze