Bójka motocyklistów na torze wyścigowym! W efekcie dotkliwa kara (WIDEO)

Moto
Bójka motocyklistów na torze wyścigowym! W efekcie dotkliwa kara (WIDEO)
fot. YouTube

Dwóm motocyklistom, którzy wzięli udział w lutowych zmaganiach o mistrzostwo Kostaryki, najwyraźniej pomyliły się dyscypliny sportu. W trakcie wyścigu doszło do scysji pomiędzy jednym i drugim. W efekcie obu panom puściły nerwy i doszło między nimi do bijatyki na środku toru! Obaj zostali surowo ukarani przez rodzimą federację motocyklową.

Do zdarzenia doszło podczas wyścigu w Kostaryce, gdzie odbyły się zmagania o mistrzostwo kraju. Bohaterami incydentu byli Jorge Martinez oraz Marion Calvo. Obaj zderzyli się na torze i ten pierwszy ledwo utrzymał się na motorze. Martinez złapał za maszynę swojego rywala, a ten zjechał na pobocze.

 

Następnie obaj opuścili swoje motory i postanowili wymierzyć sprawiedliwość w męski sposób, czyli walką wręcz. Na ten widok sędziowie musieli byłskawicznie przerwać wyścig, ponieważ tuż obok nadal toczyła się rywalizacja!

 

Na werdykt trzeba było czekać do końca marca. Można było spodziewać się, że kara będzie dotkliwa nie tylko ze względu na niesubordynację, ale także za stworzenie bardzo niebezpiecznej sytuacji na torze. Federacja motocyklowa w Kostaryce zdyskwalifikowała Martineza i Calvo na dwa lata w prawach zawodnika. Być może obaj wykorzystają ten czas na szlifowanie swoich umiejętności w sportach walki?

 

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze